NOVO

  • portfolio
  • photography
  • blog
  • shop
  • fashion

طراحی نشانه (لوگو) و نشانه نوشتاری (لوگو تایپ)

چرا لوگو مهم است ...؟

لوگو نماد و معرف هر برند و شرکت است. لوگو مهمترین عنصر ارتباط شما با مشتریان و معرف شخصیت و اعتبارتان است. لوگوی منحصربفرد که بتواند قدرت و ارزش نام تجاری و فعالیت شما را نمایش دهد. لذا طراحی لوگو از اهمیت بسیار زیادی برخوداراست.

طراحی اوراق اداری و هویت‌سازمانی (ست اداری)

در چشم رقیبان خود باشید ...؟

ست اداری به مجموع سربرگ ها، پاکت نامه، کارت ویزیت و مواردی مانند کاغذ یادداشت، کارت های ورود و خروج کارکنان، لیبل و …. اطلاق می‌گردد. ست اداری باید بطور کلی ساختار واحدی داشته باشد و از لحاظ بصری چشم نواز و جذاب باشد.

طراحی (کاتالوگ) و بروشور (تبلیغاتی)

خود را در دید مشتریان قرار دهید ...!

کاتالوگ و بروشور ، مجموعه گردآوری شده از اطلاعات کلی و جزئی محصولات یا خدمات و فعالیت های شرکت می باشد. در طراحی آن باید از تصاویر گرافیکی جذاب و خلاقانه، همراه با توضیحات مفید با فونت مناسب و جداول و چارت های کاربردی استفاده گردد.

طراحی (پوستر ) و آگهی‌های (تبلیغاتی )

بهتر از این که هستید دیده شوید ...!

پوستر و آگهی های تبلیغاتی برای ارائه محصول و خدمات شرکت طراحی می‌شود و معمولا در مراکز و مکان های پرتردد به نمایش گذاشته می شود.
طراحی پوستر باید بگونه ای باشد، که برای مخاطب از فاصله حتی دور هم جلب توجه نماید و با کشاندن مخاطب به نزدیکی پوستر، ایشان را برای خواندن مطالب جزئی‌تر موضوع ترقیب نماید.
در طراحی پوستر از اطلاعاتی شامل شعار تبلیغاتی، تصاویر مرتبط با موضوع پوستر، مکان و زمان برگزاری مراسم ها و نشانه‌های سازمان‌ها و یا شرکت‌های مرتبط مانند اسپانسرها استفاده می‌شود.

طراحی بسته‌بندی محصولات

جلب مشتری در نگاه اول ...!

طراحی بسته بندی یا همان Packaging ترکیبی از هنر، صنعت و تکنولوژی برای بهبود شرایط نگهداری، حمل و نقل، بازاریابی و استفاده از یک محصول است.
به دلیل اهمیت زیاد ظاهر بسته بندی محصولات، طراحی بسته بندی را می توان به عنوان یکی از مهمترین بخش های طراحی و گرافیک را نام برد.
بسته بندی محصولات تاثیر بسیار زیادی در ترقیب خریداران به انتخاب محصول دارد. لذا یک طراحی مناسب برای بسته بندی محصول می تواند در فروش آن محصول بسیار موثرتر از حتی تبلیغات گران قیمت در رسانه های مانند تلویزیون و … باشد.

طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی

در هوای آزاد رشد کنید ...!

طراحی بیلبوردها یا همان تابلوهای بزرگ تبلیغاتی در شهرها، به جهت اندازه وسیع طرح و وسعت مخاطبان آن و همچنین لزوم تاثیرگذاری آن در کوتاه ترین زمان ممکن، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
طراحی بیلبورد باید کاملا زیبا، جذاب و منطبق با فضای محیط بوده و با تصاویر، کلمات و جملات کوتاه بتواند نگاه مخاطب را جلب نموده و در ذهن او تاثیرگذار باشد.

استند و بنرهای نمایشگاهی

موثر تبلیغ کنید ...!

استند یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی بسیار موثر و کاربردید است. استندهای نمایشگاهی امروزه در بسیاری از معابر، فروشگاه ها، داروخانه ها، سالن های همایش، نمایشگاه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.
تقریبـا سبک تریـن سازه نمایشـگاهی استنـد ها هسـتنـد که در سایز ها و اشـکال مختلف وجود دارند که ضمن مناسب بودن به جهت اقتصادی و بسیار کابردی و قابل استفاده در هر محل و هر نوع مراسمی می باشد.
طراحی استند و بنرهای نمایشگاهی به جهت همین کاربرد فراوان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

طراحی سررسید و تقویم رومیزی

در سازمان ها و نهاد های بزرگ نفوذ کنید ...!

سررسیدیا همان سالنامه و تقویم رومیزی به عنوان یک محصول پرکاربرد در ادارات، سازمان ها و شرکت ها و همچنین به عنوان یک هدیه تبلیغاتی برای مشتریان و مخاطبان همواره مورد توجه بوده است.
به دلیل گستردگی بازار تولید و مصرف این محصولات، طراحی سررسید و تقویم رومیزی از اهمیت برخوردار است.طراحان حرفه ای همواره سعی دارند، در طراحی سررسید و تقویم رومیزی، با ارائه طرح های جدید، زیبا و خلاق، سلایق مشتریان عزیز را براورده سازند.

بهینه سازی و

طراحی سایت

مشاهده بیشتر
مشاوره و

برنامه ریزی تبلیغات

مشاهده بیشتر
عشق و شور و هنر

عکاسی

مشاهده بیشتر
هوشمند و مرسوم

طراحی گرافیک

مشاهده بیشتر
کانون راد گرافیک حضور شما در وب سایت را گرامی مبدارد. با ما در تماس باشید